GOLDSHELL – CK5 – CKB MINER 12 TH/S
$8,399.99
SPECIFICATIONS
| Manufacturer | Goldshell |
|---|---|
| Model | CK5 – CKB MINER 12 TH/S |
| Mineable coins | CKB (Nervos) |
| Algorithm | Eaglesong |
| Size | 264 x 200 x 290 mm |
| Noise | 80 db |
| Power | 2400 W |
| Wires | PSU include |
| Interface | Ethernet |
| Temperature | 5 – 35 °C |
| Humidity | 5 – 95 % |
Category: Nervos
Model CK5 Miner from Goldshell mining CKB (Nervos) on the Eaglesong algorithm, is the top-of-the-range nervos miner providing a high hashrate of maximum 12 TH/s for a power consumption of 2400W.
Be the first to review “GOLDSHELL – CK5 – CKB MINER 12 TH/S” Cancel reply
Related products
Sale!
Sale!
Sale!
$350.00 – $550.00Price range: $350.00 through $550.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
$3,600.00 – $4,400.00Price range: $3,600.00 through $4,400.00
Sale!
Sale!
$2,000.00 – $2,500.00Price range: $2,000.00 through $2,500.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
Sale!
$3,600.00 – $4,400.00Price range: $3,600.00 through $4,400.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sale!
$300.00 – $380.00Price range: $300.00 through $380.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

















Reviews
There are no reviews yet.