GOLDSHELL HS5 SIACOIN + HANDSHAKE MINER (5.4 TH/S)
$6,500.00 Original price was: $6,500.00.$1,300.00Current price is: $1,300.00.
SPECIFICATIONS
| Manufacturer | Goldshell |
|---|---|
| Model | HS5
HNS Hashrate:2700GH/s(+-5%) |
| First release | August 2021 |
| Mineable coins | Handshake (HNS), SiaCoin (SC) |
| Algorithm | Blake2b-sia, Handshake |
| Size | 264 x 200 x 290 mm |
| Noise | 80 db |
| Power | 2650 W |
| Wires | PSU include |
| Algorithm | BLAKE2b-sia + Handshake |
| Interface | Ethernet |
| Temperature | 5 – 35 °C |
| Humidity | 5 – 95 % |
SKU: N/A
Category: Siacoin
Model HS5 Miner from Goldshell mining Blake2b-sia + Handshake algorithms with a maximum hashrate of 5.4 TH/s for a power consumption of 2650W.
| Shipping Destination: | Rest Of The World – IN STOCK |
|---|---|
| Power Supply Included: | 220 V |
| Condition: | New |
Be the first to review “GOLDSHELL HS5 SIACOIN + HANDSHAKE MINER (5.4 TH/S)” Cancel reply
Related products
Sale!
$1,100.00 – $1,400.00Price range: $1,100.00 through $1,400.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sale!
$3,200.00 – $3,900.00Price range: $3,200.00 through $3,900.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sale!
Sale!
Sale!
$4,500.00 – $5,750.00Price range: $4,500.00 through $5,750.00
Sale!
$150.00 – $200.00Price range: $150.00 through $200.00
This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Sale!
$400.00 – $500.00Price range: $400.00 through $500.00
Sale!
Sale!
Sale!











Reviews
There are no reviews yet.